Organisatie en personeel

Ons team bestaat uit 14 vrouwen en 1 man. Er zijn 3 collega’s die full­time werken, 12 werken part­time. De lei­d­ing van onze school is in han­den van de directeur, Joke Arens­man. De leer­lin­gen­zorg is in han­den van de intern begelei­der, Laura Kemeling. Zij is ambulant op dinsdag en donderdag. Motorische Reme­dial Teach­ing voor de groepen 1/2  wordt verzorgd door Carina van der Linden. De begeleiding van de Plusgroep is in handen van Esther Dekker. Annelies Jansen is onze ICT coör­di­na­tor en Matthijs Verbaan is onze vak­specialist beweg­ing­son­der­wijs.

We zijn stageschool voor de PABO In Holland.

Groepsindeling 2017-2018 

 Kikkergroep: Annemarie Blokland  ablokland@hoeksteen.pcpow.nl
  Lisette Eikelenboom  leikelenboom@hoeksteen.pcpow.nl
 Rikkigroep: Marian van Vliet  mvanvliet@hoeksteen.pcpow.nl
  Corine van Geest  cvangeest@hoeksteen.pcpow.nl
 Groep 3: Esther Dekker  edekker@hoeksteen.pcpow.nl
 Groep 4: Jeanet van der Velde  jvdvelde@hoeksteen.pcpow.nl
 Groep 5: Thea Vermeer  tvermeer@hoeksteen.pcpow.nl
  Lisette Eikelenboom  leikelenboom@hoeksteen.pcpow.nl
 Groep 6: Annelies Jansen  ajansen@hoeksteen.pcpow.nl
  Gina Noordam  mnoordam@hoeksteen.pcpow.nl
 Groep 7: Leonie van der Houwen  lvdhouwen@hoeksteen.pcpow.nl
  Marianne de Brabander  mdebrabander@hoeksteen.pcpow.nl
 Groep 8: Carina van der Linden  clinden@hoeksteen.pcpow.nl

 

Als u iets met een leerkracht wilt bespreken, kan er altijd een afspraak gemaakt worden. Na schooltijd (na 14.30 uur) zijn de teamleden hiervoor bereikbaar. Het algemene e-mailadres is: directie@hoeksteen.pcpow.nl 

U kunt de leerkracht van uw kind ook via haar eigen e-mailadres bereiken.

 

 

Wij maken gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten